Proč pro miminko zvolit spací pytel z merino vlny?

Dětský spací pytel z merino vlny je sice větší finanční investice, o to víc bylo při jeho výrobě dbáno na to, aby byl pro miminko opravdu funkční a sloužil mu co nejlépe a nejdéle. Díky merino vlně má spací pytel největší přednost v regulaci a udržování ideální tělesné teploty během spánku. Pokud se vám tedy stává, že se děti budí zpocené, tohle je fajn způsob, jak problém vyřešit. To zrovna u svého syna oceňuji úplně nejvíc, často se totiž budil s mokrými vlásky a zpoceným pyžámkem, což spokojenému a hlavně kvalitnímu spánku příliš nenahrává.
 

Hypoalergenní vlastnost merino vlny je nedocenitelná

Pro maminky, které u svých dětí řeší atopický ekzém, či jiné kožní problémy, je merino vlna také malým zázrakem. Protože merino není kombinované s jiným, zejména syntetickým materiálem, zachovává si svou hypoalergenní vlastnost. Citlivé dětské pokožce se tak může krásně ulevit a nehrozí, že se kvůli materiálu začnou tvořit další ložiska ekzému nebo že je pokožka bude nepříjemně svědět.
 

Dětský spací pytel z merino vlny má pár dalších vychytávek

Nejde jen o materiál. Ten je bezpochyby moc důležitý, ale i samotný střih a ušití používání výrobku ovlivňuje. Proto jsem se rozhodla, že spacáček musí být vyroben tak, aby bylo jeho oblékání i následná péče o něj co nejjednodušší.

Na ramenou jsou proto vsazeny patentky, takže dětem nemusíte ručičky provlékat. Jednoduše jim spací pytel kolem ramínek zapnete. Ve spodní části najdete podél obvodu dlouhý zip, který končí pod ručičkama miminka. Díky tomu nekončí jezdec zipu pod bradou, což mi osobně u jiných spacích vaků vždy vadilo a hlavně se dá ve spodní části pohodlně rozepnout tak, abyste mohli své miminko bez problému i během spánku případně přebalit.

Myslela jsem i na praktickou stránku, která se týká údržby a praní. Protože merino není vhodné příliš často prát a postačí ho přemáchnout v ruce, nechala jsem dětský spací pytel vyrobit tak, aby šel rozdělit na dvě části. Díky tomu si po odepnutí vezmete zašpiněnou půlku a jednoduše si ji přemáchnete. 

Věřím, že spací pytel pro miminko splňuje vaše požadavky na kvalitní dětský produkt a že jsou hlavně vaše děti spokojené. Budu moc ráda za Vaši zpětnou vazbu. :-)

Vaše Eva❤️

 
 
 
Zpět do obchodu