Korkové hračky pro děti

100% přírodní a recyklovatelné dětské hračky z korku, díky kterým přijdou děti do časného kontaktu s přírodou, a zároveň je minimalizovaná ekologická stopa. Korkové hračky elou jsou v Portugalsku vyvíjeny ve spolupráci s institucemi, které se věnují podpoře sociálního začlenění osob s motorickým a kognitivním postižením. Díky tomu můžeme dětem nabídnout hračky, díky kterým bude pozitivně ovlivněn jejich vývoj.

Dětské korkové hračky elou mají nízkou hmotnost, jsou voděodolné, recyklovatelné, ekologicky šetrné a především zajišťují bezpečnou hru dětí.  

Všechny edukativní hračky elou jsou řádně certifikovány a testovány několika příslušnými orgány, mimo jiné zdůrazňujeme:

Certifikace CE: SGS - Société Générale de Surveillance (Francie)

Mechanické zkoušky: CATIM - portugalské technologické centrum pro kovoobráběcí průmysl

Všechny výrobky splňují nejpřísnější evropské normy kvality a bezpečnosti stanovené označením CE pro dětské hračky podle EN 71-1 (mechanické a fyzikální vlastnosti), EN 71-2 (hořlavost) a EN 71-3 (specifikace pro migraci určitých prvků) ).

Kromě evropské certifikace máme také dohody o certifikaci v souladu s hlavními ustanoveními pokynů pro Spojené státy americké, ASTM (US Toy Safety Regulations).

Kromě korku jsou všechny komponenty použité při výrobě našich hraček řádně certifikovány. Použité inkousty a tmely jsou přírodní, 100% antialergické a neobsahují žádné znečišťující látky (ftaláty, látky určené k aromatizaci nebo těžké kovy).

2001/65 / EC (ROHS) - Test koncentrace kovů a pigmentů

SGS - Société Générale de Surveillance (Francie)

Ftaláty a PCP - test toxicity

SGS - Société Générale de Surveillance (Francie)