Zavinovačka s čepičkou z merino vlny

Naše Merino Kids zavinovačka je dodávána s čepičkou, která udrží hlavičku dítěte v teple. Je vyrobená z velmi jemné vlny novozélandských ovcí merino a byla uznána Mezinárodním institutem pro dysplazii kyčelního kloubu (IHDI) jako produkt "Hip-Healthy". Zavinovačka je tvarovaná tak, aby ji bylo možné přizpůsobit tělíčku miminka. Díky tomu naplno splňuje svůj účel - miminko se cítí v bezpečí, je minimalizováno rozhození ručiček z leknutí (Moroův reflex) a spánek je tak klidnější. Zavinovačka z merino vlny může také pomoci zmírnit problémy s kolikou.

Zavinování s merino vlnou

Několik studií prokázalo, že zavinování dětí má sklon snižovat pravděpodobnost syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS). Vzhledem k tomu, že přehřátí bylo v mnoha případech SIDS identifikováno jako klíčový faktor, existuje pro použití zavinovačky z merino vlny důvod pro jeho schopnost regulovat teplo a vlhkost. 

Ukázka, jak miminko do zavinovačky zavinout: https://www.youtube.com/watch?v=SFbkN5GnN7k

 

 

 

Skladem (2 ks)
Kód: 208
1 600 Kč –15 % 1 360 Kč
zavinovacka
Akce
1 600 Kč –15 %

Vlastnosti zavinovačky z merino vlny:

  • Merino vlna je prodyšná, propouští vlhkost a izoluje v chladnějších dnech
  • Zabraňuje probuzení z leknutí a rozhození ručiček do stran
  • Zabraňuje poškrábání obličeje
  • Umožňuje dítěti uvelebit se do pohodlné polohy
  • Je elastická, takže se skvěle přizpůsobí tělíčku miminka
  • Merino vlna má schopnost vytvořit kolem těla vlastní mikroklima a reguluje teplotu dítěte. Můžete ji tedy používat v zimě i v létě
  • Zavinovačka z merino vlny má jemný a nedráždivý povrch

Jak se o zavinovačku z merino vlny starat?

  • Perte v pračce na vlněný program, nedávejte do sušičky
  • Používejte prací prostředek určený na praní vlny, běžný prací prostředek může poškodit funkci merino vlny
  • Před praním zkontrolujte štítek výrobku 

Výhody merino vlny:

Regulace teploty: Teplota může během noci kolísat, proto je pro tyto podmínky ideální merino, které má schopnost se těmto podmínkám přizpůsobit. Vytváří dokonalé mikroklima kolem tělíčka miminka a pomáhá regulovat tělesnou teplotu, aby nebylo v chladu nebo přehřáté.

Pohodlí: Merino vlna je velmi jemná, měkká, lehká a nedráždí pokožku miminka. Je také hypoalergenní a pomáhá dětem s citlivou pokožkou a problémy s ekzémy.

100% přírodní: Vlna je nejméně hořlavá ze všech vláken. Má schopnost samozhášení a na rozdíl od syntetiky se neroztaví a nepřilne k pokožce. Neabsorbuje pachy, čímž snižuje potřebu častého praní. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: